Wodorowanie silnika – cena za usługę

Wodorwania silnika – od czego zalezy cena?

Chcąc zadbać o swój samochód, warto zdecydować się na wodorowanie silnika. Zbąszyń ma to szczęście, że na jego obszarze mieści się nasza firma oferująca kierowcom właśnie tę usługę. Z pewnością przyniesie ona wiele korzyści każdemu, kto się na nią zdecyduje. W końcu wodorowanie silnika wpływa między innymi na zwiększenie mocy i momentu obrotowego. Dzięki temu auto może uzyskiwać niemalże fabryczne osiągi, dynamicznie reagując przy tym na pedał gazu.

Bez względu na to czy używa się auta codziennie, czy sporadycznie zdecydowanie warto skorzystać z usługi wodorowanie silnika. Cena tego zabiegu uzależniona jest od pojemności silnika. Zabieg jest zalecany szczególnie dla samochodów na benzynę lub diesel. Dla posiadaczy aut z instalacją gazową, odradzamy zabieg, ponieważ w tych samochodach zabieg ten może nie przynieść widocznych rezultatów. Dzieje się tak, ponieważ w autach napędzanych LPG zbiera się niewiele osadów szkodliwych dla silnika, stąd też nie ma takiego nacisku na wodorowanie silnika. Cena tej usługi jest bardzo zachęcająca, przez co i tak wiele osób się na nią decyduje. Nie żałując wydanych pieniędzy, ponieważ w przypadku LPG wodorowanie przynosi efekty średnio w 60%.

Cennik usług – cena za wodorowanie silnika

Czas realizowanej usługi wynosi w przybliżeniu około godziny. Cena uzależniona jest od pojemności silnika oraz rodzaju napędu – diesel, benzyna lub LPG:

Pojemność silnika
Cena za usługę
Pojemność do 2.0
200zł
Pojemność powyżej 2.0
250zł
Auta z instalacją LPG
100zł

Cennik dla maszyn rolniczych, budowlanych oraz ciężarówek ustalany jest indywidualnie. Skontaktuj się z nami i zapytaj o aktualną promocję.

Cresta Facebook Messenger