O nas

Oferujemu swoje usługi w zakresie wodorowania silnika

Wodorowanie silnika stało się w ostatnim czasie bardzo popularne, dlatego warto wiedzieć, gdzie w okolicy znajduje się warsztat, do którego możemy zabrać swój pojazd, by usunąć nagar. Jest to o tyle ważne, że osady węglowe mogą poważnie zaszkodzić silnikom naszych samochodów – najlepszym rozwiązaniem w razie problemów może więc okazać się wodorowanie silnika. Zbąszyń i okolice mogą skorzystać z usług naszej firmy, która jako pierwsza rozpoczęła świadczenie usługi na terenie wielkopolski.

Jak się bowiem okazuje, wodorowanie silnika to nie tylko dłuższa żywotność jednostki napędowej, która w zasadzie od razu odżyje i znów będzie działał w pełni sprawnie. Usunięcie osadów prowadzi również do sytuacji, w której silnik zużywa mniej paliwa, dlatego też mowa tutaj o oszczędnościach dla naszej kieszeni. Nic więc dziwnego, że tak wielu kierowców decyduje się właśnie na taki zabieg jak wodorowanie silnika. Opinie o usłudze są bardzo dobre, tym bardziej, że jest to zabieg bezinwazyjny.

Wśród innych korzyści należy wymienić uzyskanie zwiększonej mocy jednostki – wszak wodorowanie silnika pozwala na przywrócenie niemalże fabrycznych osiągów silnika. Nie zapominajmy również o tym, że walka z osadami węglowymi, które mogą zalegać w silniku oraz w układzie wydechowym, pomoże nam wydłużyć żywotność podzespołów. Powód jest prosty: wspomniany nagar nie wpływa już na prawidłową pracę naszego pojazdu. Dzięki temu silnik nie tylko zdecydowanie lepiej działa, ale też na przykład znacznie dynamiczniej będzie reagował na wciskanie pedału gazu.

Jesteśmy pionierami, jeśli chodzi o wodorowanie silnika – Zbąszyń dobrze już o tym wie, teraz czas na mieszkańców innych miast, którzy zmagają się z podobnymi problemami. Zapraszamy państwa do współpracy i zapewniamy pomoc, dzięki czemu każdy pojazd odzyska dawną sprawność i znów będzie można cieszyć się dobrze działającą jednostką napędową.

 

Cresta Facebook Messenger