Wodorowania silnika w Nowym Tomyślu


Twoje auto straciło moc i elastyczność? Z rury wydechowej wydobywają się tumany dymu? Czujesz, że wizyta u mechanika Cię nie ominie? Nic bardziej mylnego. Wypróbuj nowatorską w Polsce metodę oczyszczania silnika z zastosowaniem wodoru. Oferowane przez nas wodorowanie silnika w Nowym Tomyślu to specjalistyczna usługa pozwalająca pozbyć się wszystkich powyższych problemów, a także umożliwiająca oczyszczenie filtra dpf bez przeciążania silnika. A wszystko to za niewiarygodnie niską cenę!


Wodorowanie silnika Nowy Tomyśl – usuniemy nagar z Twojego auta


Nagar jest bez wątpienia jednym z najgroźniejszych wrogów silnika Twojego auta. Jest to pozostałość niepełnego spalania paliwa. Pozostają one w silniku tworząc osad, który w konsekwencji może skutecznie uszkodzić elementy składowe silnika. Niestety nagar może niekorzystnie działać na wiele istotnych podzespołów:
– zawory,
– pierścienie tłokowe,
– kolektory – dolotowy i wydechowy,
– turbosprężarkę,
– katalizator / filtr cząstek stałych,
– zawór EGR.


Najbardziej skuteczną metodą usunięcia nagaru z wnętrza silnika auta jest bez wątpienia wodorowanie silnika. W Nowym Tomyślu i okolicach stosujemy tę metodę dla wszystkich aut, dzięki czemu osiągi wracają do poziomu fabrycznych, spada spalanie oraz redukuje lub całkowicie usuwa się dymienie z auta. Wodorowanie silnika Nowy Tomyśl wykonywane jest nieinwazyjnie, czyli bez konieczności rozbierania silnika. Polega na dostarczeniu do komory spalania gazu wodorotlenowego, który dzięki swoim właściwościom usuwa nagromadzone osady. Pracujemy na najlepszej wydajności – 4600l/h gazu czyszczącego to gwarancja efektu! Wodorowanie to zdecydowanie najbardziej bezpieczna i skuteczna metoda pozbycia się nagaru. Wodorowanie silnika w Nowym Tomyślu nie wymaga dodatkowej (a często wielokrotnej) wymiany filtrów, oleju czy paliwa. Niezwykle istotnym dla wszystkich posiadaczy aut, jest fakt, że wodorowanie silnika w Nowym Tomyślu wykonujemy w wyjątkowo korzystnych cenach, zdecydowanie niższych niż mogą wynieść stawki za naprawę silnika w warsztacie.


Dla kogo wodorowanie silnika w Nowym Tomyślu?


Profesjonalne wodorowanie silnika w Nowym Tomyślu oferujemy dla każdego auta. Naszą usługą obejmujemy pojazdy napędzane olejem napędowym, benzyną czy LPG wszelkich pojemności. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Gwarantujemy szybkie i skuteczne wodorowanie silników w Nowym Tomyślu dla każdego auta. Cały proces zajmie nam 1 godzinę, po czym od razu poczujesz znaczącą różnicę. Serdecznie zapraszamy.

Cresta Facebook Messenger