Wodorowanie silnika w Poznaniu


Niezwykle popularna na zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych metoda oczyszczania silnika z osadów węglowych blokujących moc, jaką jest wodorowanie silnika, dostępna jest już także dla właścicieli aut z Wielkopolski. Wodorowanie silnika w Poznaniu jest wyjątkowo skuteczną i co ważne, nieinwazyjną metodą oczyszczania silników spalinowych wykorzystując proces pirolizy.


Wodorowanie silnika Poznań – czy to konieczne?


Każdy mechanik bezwzględnie potwierdzi – nagar jest wrogiem każdego silnika spalinowego. Nagar, czyli pozostałości po niepełnym spalaniu paliwa, które przylegając do elementów mechanicznych w układzie spalania może doprowadzić do znaczącej utraty mocy, dużego dymienia, a w konsekwencji do załączenia trybu awaryjnego w aucie. Wtedy już konieczna będzie, z reguły kosztowna, wizyta u mechanika. Sposobem na omijanie warsztatów napraw oraz utrzymanie silnika w doskonały stanie jest wodorowanie silnika. Poznań i okolice są obszarem naszej działalności. Możemy z całą pewnością potwierdzić, że wodorowanie silnika w Poznaniu usuwa nagar. Każdy właściciel może przekonać się już po pierwszej wizycie, jak skuteczne dla jego auta jest wodorowanie silnika w Poznaniu. Wszytko to dzięki bezkonkurencyjnej ilości gazu z jaką pracujemy – 4600l/h.


Wodorowanie silnika Poznań – jak to działa?


Technologia wodorowania polega na rozbiciu nagaru w postać gazową pod wpływem gazu wodorotlenowego i wydaleniu go rurą wydechową. Cały proces wodorowania silnika w Poznaniu odbywa się w komorze spalania, obejmuje zawory oraz ich gniazda, a także końcówki wtrysków. Wodorowanie czyści też turbinę od strony spalin. Zabieg pozwala również oczyścić katalizator, a w przypadku filtra DPF pomaga poprawić jego przepustowość i dopalić sadze. Ważne jest również to, że zabieg w pewnym stopniu obejmuje zawór EGR, w którym spaliny się schładzają, zalepiając ścianki zaworu nagarem. Wodorowanie podwyższa temperaturę spalin, co pozwala zredukować złogi nagaru znajdujące się w zaworze EGR, jednak nie jest w stanie oczyścić go w 100%.

Cechą pozwalającą nam na niskie koszty usługi jest jej nieinwazyjność. Wodorowanie silników Poznań odbywa się bez konieczności rozbierania silnika. Wodorowanie silnika w Poznaniu nie wymusza konieczności zmiany filtrów, wymiany oleju czy paliwa. Jest to więc wyjątkowo nieinwazyjna, a zarazem skuteczna i tania metoda na utrzymanie silnika w doskonałym stanie.

Wodorowanie silnika Poznań – co to daje?

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich właścicieli aut – osobowych, dostawczych, busów, ciężarowych. Wodorowanie silników w Poznaniu to szereg pozytywnych efektów dla Waszego pojazdu:
– silnik odzyska utraconą moc,
– będzie pracował ciszej,
– wyrówna się praca silnika,
– dymienie z rury wydechowej mocno się zredukuje lub całkowicie zniknie


Zadbajmy wspólnie o jakość środowiska oraz najlepszy stan techniczny Waszych pojazdów. Zapraszamy do wypróbowania naszych usług wodorowania silnika w Poznaniu. Z całą pewnością będziecie zachwyceni polepszoną jakością jazdy waszym samochodem.

Cresta Facebook Messenger