Wodorowanie silnika w Słubicach


Nagromadzający się w silniku na skutek niepełnego spalania paliwa, a często również oleju, nagar to wyjątkowo groźne zjawisko. Może on doprowadzić do poważnych w skutkach konsekwencji, z wyjątkowo kosztowną rozbiórką oraz naprawą silnika włącznie. Istnieje jednak sprawdzony, skuteczny sposób pozbycia się nagaru z podzespołów silnika. Jest nim dekarbonizacja, czyli wodorowanie silnika. Słubice są objęte obszarem naszego działania, dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Słubic i okolicznych miejscowości do nieinwazyjnego i taniego czyszczenia silników samochodów osobowych oraz ciężarowych.


Wodorowanie silnika Słubice – jak to działa?


Dekarbonizacja oparta jest na procesie pirolizy. Jest to destylacja rozkładowa, polegająca na wtłoczeniu do komory silnika mieszanki gazów – wodoru i tlenu , które skutecznie usuwają świeży nagar oraz skutecznie redukują ilość osadu nagromadzonego wcześniej. Dzięki wydajności 4600l/h gazu HHO robimy to najskuteczniej. Jest to proces polegający na znacznym podniesieniu temperatury silnika, poprzez dostarczenie tzw mieszaniny Browna, dzięki czemu osad zostaje spopielony i wydalony rurą wydechową. Dlaczego tak się dzieje? Wodór i tlen znacząco podnoszą temperaturę silnika w porównaniu do normalnej temperatury jego pracy, co umożliwia rozpuszczenie nagaru znajdującego się na takich elementach, jak:
– gniazda zaworowe,
– pierścienie tłokowe,
– turbosprężarka,
– katalizator / filtr DPF
– częściowo EGR


Powoduje to, że znacząco polepsza się kultura pracy silnika, zwiększają się osiągi poprawia się korekta, co skutecznie zmniejsza zużycie paliwa oraz emisję spalin. Metoda wodorowania silnika oferowana w Słubicach jest znana na całym świecie od wielu lat, jednak dopiero stosunkowo niedawno trafiła do Polski.


Wodorowanie silnika Słubice – najlepszy sposób na czysty silnik


Dekarbonizacja jest wyjątkowo skuteczną i nieinwazyjną metodą czyszczenia silnika. Nie wymaga ona konieczności wymiany żadnych filtrów czy płynów. Czas trwania wodorowania silnika, oferowanego w Słubicach to 1 godzina. Wodorowanie zaleca się głównie dla aut diesla, jednak można stosować je również dla samochodów benzynowych, szczególnie o skomplikowanej budowie. Pierwsze czyszczenie warto odbyć po przejechaniu 50 tysięcy kilometrów, a następne średnio raz do roku (jeśli samochód porusza się w trybie miejskim) lub co 50 tysięcy kilometrów. Wodorowanie silnika Słubice jest zabiegiem szybkim i tanim, które z całą pewnością przyniesie Twojemu autu wiele korzyści. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Cresta Facebook Messenger