Wodorowanie silnika w Świebodzinie


Coraz popularniejsza w Polsce metoda czyszczenia silników samochodowych z odkładającego się osadu z niepełnego spalania paliwa (a często i oleju), jaką jest wodorowanie silników oferujemy w Świebodzinie i okolicznych miejscowościach. Jeżeli Twoje auto zaczyna rozczarowywać osiągami, nierówno pracuje i mocno dymi, jest to najwyższy czas, aby zainteresować się tą wyjątkową, nieinwazyjną usługą.


Czym jest wodorowanie silnika w Świebodzinie?


Usługa wodorowania silnika Świebodzin to szybki i skuteczny sposób pozwalający pozbyć się nadmiernie osadzonego na podzespołach silnika nagaru. Wykorzystuje się do tego proces pirolizy. Polega on na dostarczeniu do silnika odpowiedniej mieszanki wodoru i tlenu, co powoduje znaczące podniesienie się temperatury pracy silnika. Dzięki temu cząstki nagaru ulegają spopieleniu i zostają wydalone z silnika przez układ wydechowy. Wodorowanie silnika Świebodzin jest szybkim, bo trwającym 1 godzinę zabiegiem, który nie wymaga demontażu silnika, czy dolewania chemii. Całość odbywa się nieinwazyjnie, a auto zaraz po czyszczeniu odzyskuje dawną moc. Wodorowanie silnika Świebodzin pozwala oczyścić najbardziej narażone na uszkodzenia przez odkładający się nagar podzespoły silnika, takie jak:
– pierścienie i zawory (w tym również częściowo EGR),
– kolektory wydechowy,,
– turbosprężarkę,
– filtr dpf / katalizator.

Stosowanie wodorowania silnika Świebodzin jest całkowicie bezpieczne dla Twojego pojazdu. Podczas czyszczenia nie ma możliwości uszkodzenia jakiejkolwiek części czy rozszczelnienia silnika. Co więcej, wodorowanie silnika pozwala natychmiast zwiększyć osiągi, co będzie zauważalne już podczas drogi powrotnej z warsztatu. Pracujemy na najlepszym urządzeniu produkującym 4600l/h gazu HHO, co gwarantuje najlepsze efekty.


Wodorowanie silnika Świebodzin – kto powinien to wykonywać?


Każde auto narażone jest na nagromadzanie się osadów w silniku. Oczywiście, największe ryzyko obejmuje jednostki diesla, jednak również samochody z silnikami benzynowymi warto wyczyścić. Wodorowanie silnika w Świebodzinie oferujemy do właścicieli wszystkich aut, niezależnie od ich pojemności czy rodzaju paliwa. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pozwalającym przeprowadzić proces wodorowania na silnikach o zróżnicowanej pojemności, zarówno auta osobowe, busy czy ciężarówki. Nie wodorujemy z zasady czystych silników napędzanych gazem LPG, naszym zdaniem nie przynosi to wymiernych korzyści, jednak w ok 60% przypadkach klienci odczuli różnice w pracy jednostki. Wodorowanie silnika Świebodzin to skuteczny i tani sposób na poprawę kultury pracy silnika oraz zauważalne zwiększenie ukrytych osiągów dla każdego auta. Zapraszamy wszystkich właścicieli aut ze Świebodzina i okolic do kontaktu i umówienia się na wodorowanie silnika.

Cresta Facebook Messenger