Wodorowanie silnika w Wolsztynie


Znana w Polsce od kilku lat i zdobywająca coraz większą popularność nieinwazyjna metoda czyszczenia silnika, czyli dekarbonizacja to najbardziej skuteczna i najtańsza metoda na zachowanie odpowiedniej kultury pracy i osiągów każdego silnika spalinowego. Wodorowanie silników Wolsztyn jest usługą polegającą na dostarczeniu do komory spalania odpowiedniej mieszanki wodoru i tlenu, przez co zwiększa się znacząco temperatura pracy silnika. To z kolei powoduje spopielenie nagromadzonego nagaru i usunięcie go rurą wydechową. Nagar to pozostałości niepełnego spalania paliwa i oleju, który w nadmiernych ilościach może powodować poważne konsekwencje dla pracy silnika, włącznie z koniecznością jego demontażu i rozbiórki. Wodorowanie silników Wolsztyn jest najlepszą odpowiedzią na kłopoty z silnikiem. Niezależnie od rodzaju napędu oraz pojemności silnika, wodorowanie pozwala skutecznie oczyścić elementy silnika z nagaru oraz szybko przywrócić oczekiwane osiągi auta.


Wodorowanie silnika Wolsztyn – kiedy je wykonać?


Każde auto, które przejechało co najmniej 50 tysięcy kilometrów powinno poddać się zabiegowi wodorowania. Szczególnie gdy przez większość czasu poruszamy się w terenach miejskich lub korzystamy z auta na zimnym silniku, nagar może odkładać się bardzo szybko. Wodorowanie silnika Wolsztyn oferowane jest dla każdego pojazdu wykazującego którekolwiek z poniższych problemów:
– nierówna praca silnika,
– falowanie obrotów na zimnym silniku,
– spadek mocy silnika,
– nadmierne zużycie paliwa,
– nadmierne dymienie


Wszystkie powyższe problemy powinny jak najszybciej kierować nas do punktu wodorowania silników Wolsztyn. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, szybką realizację zadania oraz wyjątkowo korzystne ceny.


Jakie są korzyści wodorowania silnika Wolsztyn?


Nie da się ukryć, że naprawa silnika wymuszająca jego demontaż jest niezwykle droga i czasochłonna. Jeżeli pragniemy uniknąć kosztownej wizyty u mechanika, warto regularnie przeprowadzać wodorowanie silnika. Wolsztyn i okolice mogą skorzystać z naszej oferty w wyjątkowych cenach. Jednak niski koszt to nie wszystko. Niewątpliwymi zaletami wodorowania silnika Wolsztyn są między innymi:
– poprawa osiągów,
– zmniejszenie spalania,
– zmniejszenie lub eliminacja dymienia,
– lepsza kultura pracy silnika,
– większy moment obrotowy, etc.


Wszystkie z tych korzyści można odczuć od razu po wykonaniu zabiegu wodorowania. Nie ma na co czekać. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych poprawą osiągów swojego auta do wykonania wodorowania silnika Wolsztyn. Procedura trwa 1 godzinę i już chwilę po niej możesz cieszyć się sprawnością auta porównywalną do stanu fabrycznego. Obsługujemy auta osobowe, busy oraz ciężarówki, wszystko dzięki bezkonkurencyjnej wydajności 4600l/h gazu czyszczącego.

Cresta Facebook Messenger