Wodorowanie silnika w Zielonej Górze


Zdobywająca coraz większą popularność, całkowicie bezpieczna metoda oczyszczania silnika, jaką jest wodorowanie silnika w Zielonej Górze to sposób na zdecydowaną poprawę ukrytych osiągów Twojego auta. Jest to znana od lat w Europie Zachodniej oraz Stanach Zjednoczonych technika usuwania nadmiernie nagromadzonego w silniku nagaru poprzez wprowadzenie do komory silnika odpowiedniej mieszanki wodoru i tlenu. Wodorowanie silnika Zielona Góra to metoda całkowicie nieinwazyjna i bezpieczna. Nie ma konieczności demontażu silnika czy jego podzespołów, a także nie istnieje ryzyko uszkodzenia jakiejkolwiek z części czy rozszczelnienia silnika. Wprowadzony do komory silnika gaz wodorotlenowy znacząco podnosi temperaturę pracy, tak aby doprowadzić do spopielenia nagromadzonego nagaru, który następnie zostaje usunięty rurą wydechową. Metoda wodorowania silnika w Zielonej Górze to najszybszy i najskuteczniejszy sposób na poprawę kondycji i żywotności każdego silnika spalinowego.


Wodorowanie silnika Zielona Góra dla każdego auta


Nagromadzony w silniku nagar może spowodować poważne kłopoty. Słabsze osiągi to najmniejszy z nich. Nierówna i głośna praca, zwiększone zużycie paliwa czy nadmierne dymienie, a nawet zapchanie silnika, będące skutkiem zbyt dużej ilości nagaru mogą wywołać konieczność demontażu i kosztownego remontu. Odpowiedzi jest kilka – chemia, demontaż głowicy lub wodorowanie silnika. Dekarbonizacja to najszybszy i najbardziej skuteczny obecnie sposób na oczyszczenie jednostki napędowej i to niezależnie od rodzaju paliwa. Wodorowanie silnika Zielona Góra oferowane jest dla właścicieli samochodów z silnikiem diesla oraz benzynowym. Czas trwania procesu to 1 godzina. Skuteczne wodorowanie silnika Zielona Góra to czyszczenie z nagaru bez demontażu, bez chemii, bez zbędnych wymian płynów czy filtrów. Bezpiecznie, szybko i tanio – wodorowanie silnika Zielona Góra.


Wodorowanie silnika w Zielonej Górze – korzyści


Dekarbonizacja, czyli wodorowanie silnika Zielona Góra to skuteczna metoda na oczyszczenie lub redukcję nagaru z podzespołów silnika. Nasze profesjonalne urządzenie, produkujące 4600l/h gazu HHO, pozwoli usunąć niebezpieczny osad z tak istotnych elementów silnika, jak:
– gniazda zaworowe,
– końcówki wtrysków i świec,
– turbina od strony spalin,
– katalizator,
– filtr cząstek stałych, etc.

Cresta Facebook Messenger