Wodorowanie silnika w Gorzowie Wlkp


Każdy właściciel samochodu doskonale wie, jak wielką bolączką są problemy z silnikiem. Czas naprawy elementów silnika, a także ich koszt wielu kierowcom spędzają sen z powiek. Dlatego też warto zwracać szczególną uwagę na następujące sygnały:
– spadek mocy auta,
– zwiększona głośność pracy silnika,
– nierówna praca silnika,
– zwiększona emisja spalin, nadmierne dymienie,
– falowanie obrotów na zimnym silniku.


Powyższe problemy to najczęściej pojawiające się sygnały zapchanego nagarem silnika. Na szczęście mamy na to proste i skuteczne rozwiązanie – wodorowanie silnika w Gorzowie Wlkp. Nasza usługa to wyjątkowo skuteczna i niewymagająca rozbiórki silnika metoda oczyszczenia elementów składowych silnika za pomocą gazu wodorotlenowego. Nie musicie się obawiać, dzięki najlepszej klasy urządzeniu produkującym 4600l/h gazu HHO, zanieczyszczenia zostaną usunięte przez rurę wydechową. Nie ma konieczności wymiany oleju czy filtrów. Wodorowanie silników w Gorzowie Wielkopolskim jest doskonałym sposobem na natychmiastową poprawę osiągów Twojego auta. Procedura trwa 1 godzinę i już chwilę po niej możesz cieszyć się sprawnością auta porównywalną do stanu fabrycznego.


Wodorowanie silników Gorzów Wielkopolski – dla kogo?


Usługa wodorowania silników Gorzów Wlkp. skierowana jest do każdego typu samochodów– osobowych, busów, dostawczych i ciężarowych. Obsługujemy osoby prywatne oraz floty aut. Nasz profesjonalny sprzęt pozwala nam wodorować silniki wszelkiej pojemności. Wodorowanie silnika Gorzów Wielkopolski to najlepszy ratunek dla silnika Twojego auta. Oczywiście, najbardziej narażonymi na gromadzenia się nagaru na podzespołach silnika są jednostki diesla, jednak problem dotyczy również benzyn. Właściciele powinni zadbać o silnik przed wystąpieniem problemów i wybrać Wodorowanie silnika Gorzów Wielkopolski. Wodorowanie nie jest kierowane do pojazdów napędzanym gazem LPG. Wynika to z faktu, że silniki na gaz są w większości czyste w środku, ponieważ LPG, podobnie jak gaz wodorotlenowy, ma właściwości czyszczące. Niemniej 60% naszych klientów odczuło poprawę pracy silnika po wykonaniu wodorowania.


Jeżeli Twoje auto zaczyna wysyłać sygnały o złej pracy, traci moc, silnik wibruje, a z rury wydechowej mocno dymi, koniecznie skontaktuj się z nami. Wodorowanie silnika w Gorzowie Wielkopolskim to sposób na powrót Twojego auta do osiągów, za które je pokochałeś. Wodorowanie silnika Gorzowie Wlkp. pozwoli na:
– zwiększenie mocy silnika,
– spadek spalania,
– mniejsze zużycie podzespołów,
– większy moment obrotowy,
– cichą praca silnika,
– zmniejszenie lub całkowitą eliminacje dymienia.


Zainteresowany? Koniecznie skontaktuj się z nami! Wodorowanie silnika Gorzów Wlkp. to najlepsza i najtańsza odpowiedź na bolączki związane ze stanem silnika Twojego samochodu.

Cresta Facebook Messenger